cropped-AKTIVNI_CESKO_logo_vertikalni_RGB-300x118

každý pohyb se počítá

kampaň na podporu aktivního života

AKTIVNÍ ZÁŘÍ A #BEACTIVE DAY

Celorepubliková kampaň, která seznamuje širokou veřejnost s pozitivními přínosy pravidelného pohybu pro fyzické a psychické zdraví člověka.

Jeho organizátorem je Nadační fond Aktivní ČESKO společně se širokou škálou sportovišť, lékařů , škol, zaměstnavatelů a dalších právnických a fyzických osob, kterým není lhostejný nejen zhoršující se zdravotní stav naší populace, ale také zvyšující se náklady na zdravotní péči a neudržitelnost důchodového systému v České republice. Níže přinášíme všem aktivním lidem a aktivním subjektům možnost pro aktivní zapojení do této celonárodní akce.

Chcete se začít hýbat? Najděte si ve svém okolí své sportoviště!

Chcete o sobě dát vědět a prezentovat své služby a sportovní akce? Zaregistrujte se na portále Kudy z nudy, který je letošním mediálním partnerem Aktivního září.

Chci se hýbat a navštívit sportoviště

V rámci celorepublikové kampaně Aktivní září a ve spolupráci s portálem Kudy z nudy přinášíme široké veřejnosti spoustu zajímavých aktivit (od dětí po seniory a od sportovců po ty, kteří pohybu ještě nepřišli na chuť), do nichž se mohou všichni zapojit ZDARMA, ať už se jedná o cvičení, přednášky, zdravotní diagnostiky nebo třeba zábavné akce, a to po celé republice. 

Najděte si své sportoviště, buďte aktivní a hýbejte se!

„Kdo je aktivní, ten září!“ 

Motto projektu Aktivní září, za nímž stojí náš Nadační fond Aktivní ČESKO. 

Po celý měsíc bude po celé České republice probíhat mnoho zajímavých pohybových aktivit a mají společný cíl: přivést co nejvíce lidí k fyzické aktivitě, která zlepšuje kondici, zdraví i náladu!

Registrujte své sportoviště nebo akci

Jednotlivé subjekty /sportoviště, kluby, …/ si mohou v rámci naší spolupráce s portálem Kudy z nudy zaregistrovat v rámci celorepublikové kampaně Aktivní září nejen svá sportoviště (Aktivity), ale také sportovní Akce, které si pro své stávající i nové klienty připravili.

Níže přikládáme přehledný a jednoduchý návod, jak své Aktivity (sportoviště, časově neomezené akce) a zároveň speciální časově omezené Akce v #BEACTIVE DAY na portále Kudy z nudy jednoduše zaregistrovat, včetně stručných jednoduchých pravidel. 

Pár tipů a triků pro úspěšnou registraci: 

  • nezapomeňte “zakliknout v kategoriích okénko Aktivní ČESKO, ať vaše Aktivity či Akce nezůstanou zájemcům v rámci kampaně skryté
  • nezapomeňte na své stránky uvést logo Kudy z nudy z aktivním prolinkem, abychom mohli vaše prezentace schválit a zveřejnit
  • při komunikaci v rámci své prezentace jednotlivých Aktivit a Akcí v rámci #BEACTIVE DAY dbejte na přesné označení správného názvu
  • Nevíte proč se letos zapojit do Aktivního září a #BEACTIVE DAY?              6 důvodů, proč se zapojit naleznete ZDE

#beactive day

23.9. - 30.9.2023
Evropská kampaň financovaná z programu ERASMUS PLUS

Evropská kampaň #BEACTIVE DAY byla inspirována projektem “Národní dny fitness”, jeho evropským organizátorem je EuropeActive a tradičně proběhne jako zahájení Evropského týdne sportu. Letošní ročník proběhne pod záštitou nadačního fondu Aktivní ČESKO a koordinátorem projektu je Česká komora fitness. 

Cílem je zejména propagace zdravého životního stylu, upozornění na důležitost pravidelného pohybu a jeho pozitivní dopady na naše duševní i fyzické zdraví. Je to také příležitost představit široké veřejnosti služby nejen fitness center, ale všech sportovišť a získat nové členy!

Vstupy zdarma, ukázky pohybových aktivit a představení dalších služeb Vašeho fitness centra, konkrétní podoba #BEACTIVE DAY záleží jen na Vás! 

VÝHODY ZAPOJENÍ

participace na celonárodní propagaci zdravého životního stylu

představení nabízených služeb zapojených sportovišť

rozšíření členské základny o nové členy

LETOŠNÍ ROČNÍK

jednotná marketingová podpora pod záštitou ČOV

jedinečná celorepubliková CHALLENGE cílená na neaktivní či méně aktivní populaci

jednotná výzva nového mentálního nastavení veřejnosti - HÝBEJTE SE!

PILÍŘE AKTIVNÍHO ZÁŘÍ

prezentace pohybových aktivit pod záštitou Aktivní Česko v Poslanecké sněmovně
dne 6.9.

"Rozjedeme to na Žofíně" aneb start EWOS dne 23.9.

#BEACTIVE DAY CHALLENGE a aktivní mediální podpora v rámci Aktivního září
ve dnech 23.-30.9.

#beactive day challenge

SLEDUJTE NÁS A ZAPOJTE SVÁ SPORTOVIŠTĚ DO JEDNOTNÉ CELONÁRODNÍ CHALLENGE POD ZÁŠTITOU AKTIVNÍHO ČESKA, ČOV A ČESKÉ KOMORY FITNESS